Kurumsal

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyonumuz ;
Bekil Grup olarak, endüstriyel ve domestik alanda, havalandırma, mekanik tesisat, baca, iklimlendirme sistemleri ve profesyonel çözümlerimizle, kalite ve iş güvenliği politikamız çerçevesinde tüm hızımızla değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz ;
2002 yılından bu yana iştigal mevzularımızla ilgili teknolojik gelişmelere paralel olarak her geçen gün daha kaliteli, daha hızlı, daha çevreye duyarlı hizmet vererek, Bekil markası ile Dünya' nın dört bir yanında değerli müşterilerimizin projelerine imza atmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz ;

  • En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır.
  • Bekil Grup, 250 kişilik kadrosuyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm projelerde, her zaman güvenilirlik ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar.
  • Bekil Grup, projelerinin başından sonuna kadar sahip çıkmanın ve sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı öncelikli görevi olduğuna inanır.
  • Bekil Grup, tüm çalışma arkadaşlarımızın iş sağlığı ve güvenliği gereklilikleri bilincine sahip olması ve istisnasız uygulanması konusunda kararlıdır.
  • Bekil Grup, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak adına, enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamayı amaçlar.

 

 

Bekil Mühendislik

Joomla! Template design and develop by JoomVision.com - http://www.joomvision.com